07 Kasım 2014

Sektöre Yön Vermeye Geliyoruz...


Yaklaşık iki yıl süren AR-GE çalışmalarımızı tamamlayarak ürün ve hizmet kalitesi ile kapı sektörüne yön vererek damga vuracak yepyeni bir marka olan BAKIŞ DOOR’u ortaya çıkardık. Deneme üretimleri, kısa bir süre sonra tamamlanacak olan yeni ürünlerimizin, yılbaşından sonra seri üretiminin başlaması planlanmaktadır.

Başlangıç aşamasında ‘Naturel Touch’, ‘Acrylic’ ve ‘Lake’ olmak üzere üç ürün grubunda, 17 renk ve toplamda yaklaşık 60 modelden oluşan BAKIŞ DOOR’ a ilerleyen dönemlerde yeni renk ve modeller eklenmesi için çalışmalarımız devam etmektedir.

İç mekan kapı markamız olan BAKIŞ DOOR’ un ağırlıklı kısmını oluşturan ‘Naturel Touch’ serisi; ceviz desenli 6 farklı renk ve meşe desenli 6 farklı renk olmak üzere toplamda 12 farklı renkten oluşmaktadır. Tamamı BAKIŞ’a özel hazırlanan renk ve desenlere sahip olan yüzeylere dokunduğunuzda, doğallığı hissedeceksiniz. Mükemmel yüzey efekti ve kusursuz görüntüsü ile iç mekanların vazgeçilmezi olacak. 

Ürünlerimizi web sayfamızda bulunan online kataloğumuzdan inceleyebilirsiniz. Kataloğumuz için tıklayınız...Bu haber : 5401 kez izlenmiştir
Bu sayfa : 1099715 kez ziyaret edilmiştir.

Bu sayfa : 1099572 kez ziyaret edilmiştir.